PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزیابی ریسک کمی

hossein_t
یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹
من درباره فرایند ارزیابی ریسک کمی مطلب می خوام.

رضا عرب عامری
یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۷:۱۸
کتاب ارزیابی کمی ریسک دکتر فام رو میتونید تهیه و مطالعه کنید. ضمناً پیش از مطالعه ی این کتاب نگاهی به جزوه ی آمار مهندسی خودتون داشته باشید.

ghalenoy
یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۸:۴۵
کتاب ارزیابی کمی ریسک دکتر فام رو میتونید تهیه و مطالعه کنید. ضمناً پیش از مطالعه ی این کتاب نگاهی به جزوه ی آمار مهندسی خودتون داشته باشید.

البته تصوير كتابي كه قرار داديد ارزيابي كمي ايمني است

رضا عرب عامری
یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰, ۲۰:۱۹
بله مهندس درست میفرمایید . نام کتاب ارزیابی کمی ایمنی هست و در اون به مباحث مختلفی از جمله QRA پرداخته شده

hossein_t
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۵۰
جزوه آمار مهندسی از کجا گیر بیارم؟لطفا بزارید.اگر به جز این کتاب هم مطلب دارید بزارید لطفا

رضا عرب عامری
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۹:۳۷
دوست عزیز یه نمونه جزوه آمار مهندسی پیوست شده
جزوه های بهتر هم در اینترنت پیدا میشه . اما توصیه میکنم اگر واقعا قصد دارید تخصصی توی این زمینه کار کنید برای درس آمار مهندسی یک کلاس برید. ضمنا اگر بگید دقیقاً برای چه کاری نیاز به ارزیابی کمی ریسک دارید من بیشتر میتونم کمکتون کنم

hossein_t
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹
دوست عزیز یه نمونه جزوه آمار مهندسی پیوست شده
جزوه های بهتر هم در اینترنت پیدا میشه . اما توصیه میکنم اگر واقعا قصد دارید تخصصی توی این زمینه کار کنید برای درس آمار مهندسی یک کلاس برید. ضمنا اگر بگید دقیقاً برای چه کاری نیاز به ارزیابی کمی ریسک دارید من بیشتر میتونم کمکتون کنم
من سمینار ارشدم درباره فؤایند ارزیابی ریسک کمی هست.مطالب پیوست به کار من نمیاد.من درباره خطر سناریو خطرQRAمطلب می خوام

ghalenoy
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷
من سمینار ارشدم درباره فؤایند ارزیابی ریسک کمی هست.مطالب پیوست به کار من نمیاد.من درباره خطر سناریو خطرQRAمطلب می خوام

دوست عزيز براي پايان نامه ارشد پيشنهاد ميكنم به بانكهاي اطلاعاتي و كتب مرجع در اين زمينه مراجعه فرماييد.
ضمن اينكه اين عنوان شما براي پايان نامه بسيار كلي است. يا عنوان را دقيق بفرماييد يا بيشتر توضيح دهيد دقيقا دنبال چي هستيد؟

رضا عرب عامری
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۷:۰۸
دوست عزيز براي پايان نامه ارشد پيشنهاد ميكنم به بانكهاي اطلاعاتي و كتب مرجع در اين زمينه مراجعه فرماييد.
ضمن اينكه اين عنوان شما براي پايان نامه بسيار كلي است. يا عنوان را دقيق بفرماييد يا بيشتر توضيح دهيد دقيقا دنبال چي هستيد؟

دوست عزیز اول حوزه ی کاری خودت رو بطور شفاف مشخص کن. بنده هم عرض کردم مهندس قلعه نویی هم فرمودند همون مطلب رو . ارزیابی کمی ریسک خیلی گسترده تر از چیزی هست که شما دارید بهش اشاره میکنید، اگر بخواید فنی نگاه کنید بحث هایی همچون تکنیک های کمی آنالیز ایمنی، بحث های قابلیت اطمینان ، قابلیت دسترسی، مدلسازی پیامد و .... همگی از این مجموعه هستند !! دقیقاً قصد دارید در کدوم حوزه کار کنید ؟ !

hossein_t
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱
مرسی از اینکه جواب دادین
من سمینارم در باره فرآیند ارزیابی ریسک کمی در صنایع فرایندی هست.من درباره مدل سازی پیامد کار می کنم.مدل سازی با استفاده از نرم افزارphast
اگر مطالبی درباره آموزش ای نرم افزار هم لطفا بزارید.با تشکر

ghalenoy
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹
مرسی از اینکه جواب دادین
من سمینارم در باره فرآیند ارزیابی ریسک کمی در صنایع فرایندی هست.من درباره مدل سازی پیامد کار می کنم.مدل سازی با استفاده از نرم افزارphast
اگر مطالبی درباره آموزش ای نرم افزار هم لطفا بزارید.با تشکر

اگر ذهنم ياري كند فكر كنم كتابي با همين نام در اينترنت ديده ام يا فصلي از يك كتاب با همين عنوان بود. اگر واژه انگليسي quantitative risk assessment in process industries را جستجو بفرماييد به هدف خواهيد رسيد

رضا عرب عامری
چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۵:۱۵
حالا بهتر شد. مدلسازی پیامد از تکنیک های تخصصی مهندسی ایمنی هست . شرکت آفتاب ایمن پرتو از متخصصان این حوزه توی کشور ما هست . از تجربه های این دوستان خیلی میتونی استفاده کنی . در پیوست یک مقاله از دکتر نورایی که از اعضای همین شرکت هستند براتون قرار دادم.